Biz Kimiz?

‘Eğitime yapılan yatırım, insana yapılan yatırımdır’ felsefesiyle yola çıkan Çizgi Akademi, başarılı bireyi sadece çözdüğü testteki doğru net sayısıyla belirlemez. Bize göre başarılı birey hayatını kolaylaştıracak pratik kazanımları edinmiş ve yaşam başarısı yüksek kişidir. Çizgi Akademi hayallerini gerçekleştirmek için adım atan bireylerin hedeflerine ulaşmasında en büyük destekçisidir. 

Education is the way for success

Vizyonumuz

Değişme, gelişme ve başarmayı hedefleyenlerin tercih ettiği öncü bir merkez olmaktadır.

  • İnsan odaklı olmak
  • Sorun çözmeyi öğrenmek
  • Güven
  • İşbirlikçi Çalışma
  • Bilimsellik
  • Süreklilik

Misyonumuz

Türkiye’de akademik gelişimi, kariyer edinmeyi, eğitimi ve başarıyı gereksinim olarak gören kişi ve kuruluşları bu hedeflerine ulaşmada yeni ve farklı bir bakış açısı vererek alternatif hizmetleri veren bir kurum olmaktadır.

University Students Attending Lecture On Campus

Kurum Müdürümüz

Değerli Veliler, Sevgili Öğrenciler,

20 yılı aşkın süredir geleceğin nesillerini; çağdaş, laik, Cumhuriyet ilkelerine bağlı, Atatürk’ün yolunda ilerleyen, Türkiye Cumhuriyeti’ nin aydın gençleri  ve aynı zamanda dünya insanı olarak yetiştirmek üzere bir insan gelişir dünya değişir felsefesi ile eğitim dünyasına adım attık. Bu amaçlar doğrultusunda çalışmaya, üretmeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Mesleğinde uzman, öğrencilerine kendini adamış eğitimci kadromuz ile daha güzel yarınlara emin adımlarla ilerliyoruz. Aklın ve bilimin ışığında, çalışkan ve dürüst gençlerimiz için her zaman en iyisini yapacağız. Hayal etmekten ve hayallerimizi gerçekleştirmek için çalışmaktan, mücadele etmekten vazgeçmeyeceğiz.

Bulut KAMIŞ

Sohbeti Başlat
Whatsapp Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?